صفحه اصلی
نقشه سایت
اطلاعات تماس
ارسال ایمیل
- جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز بیـکــران
Parvaz e Bikaran e Nasim Tour & Travel Agency
»  درباره ما 

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پرواز بیکـــران با توجه به تجارب مختلف در زمینه برگزاری تورهای ورزشی و پتانسیل های موجود در مناطق مختلف جهان به صورت تخصصی تورهای ورزشی با هدف بازدید از مسابقات مختلف داخلی و خارجی برگزار می کند . پرواز بیکــران نمایندگانی را جهت همکاری در اجرای این تورها در استانهای مختلف ایران دارد که زمینه ی ارائه خدمات بهتر به مخاطبان عزیز شهرستانهای مختلف را فراهم می کند . لیست آژانسهای همکار در سایت قرار داده شده است .

با گسترش فعالیت ها و پتانسیل های مفید در زمینه ورزشی ، شرکت پرواز بیکـــران فعالیت در زمینه ی برگزاری تورهای آموزشی ورزشی نظیر آموزش مربیان ، داوران و ... ، همچنین اعزام نونهالان و نوجوانان برای آموزش فوتبال در مدارس فوتبال باشگاههای معتبر جهان را در دستور کار خود قرار داده است . از دیگر فعالیتهای مرتبط ، می توان به اعزام تیم های ورزشی به کمپ های معتبر دنیا در مناطق مختلف برای اردوهای آماده سازی  و همچنین تورهای ورودی هواداران تیم های ورزشی خارجی برای همراهی تیمشان در ایران ، اشاره کرد .

شرکت پرواز بیکـــران علاوه بر برگزاری تورهای ورزشی ، برای گسترش فعالیتهای خود ، همچنین سرویس دهی بهتر به مخاطبان خود ، تورهای طبیعت گردی و ماجراجویانه را در داخل و خارج از کشور برگزار می کند که از جمله ی آنها می توان به تورهای سافاری با خودروهای دو دیفرانسیل و یا تور قطب شمال و ... اشاره کرد .

به صورت خلاصه از دیگر زمینه های فعالیت پرواز بیکــران می توان به تورهای خاص از جمله تورهای نمایشگاهی ، همایشی و ... و همچنین برگزاری تورهای ورودی با تکیه بر پتانسیلهای موجود و امکانات خوب در اقصی نقاط ایران ، نام برد .

ضمناً ذکر این نکته قابل توجه است که پرواز بیکـــران در جهت تعهدات به مخاطبان محترم خود ، تورهای خارجی لحظه آخری با قیمت بسیار مناسب را به ایشان اطلاع رسانی می کند .

شایان توجه است که پرواز بیکــران سعی می کند برای بالابردن کیفیت ارائه خدمات خود به مخاطبان محترم ، تمرکز خود را بر اجرای تورهای خاص در زمینه های مختلف معطوف کند که از جمله ی آن می توان به اجرای تورهای ورزشی ، نمایشگاهی و همایشی در زمینه تورهای خارجی و تورهای ماجراجویانه و ویژه در زمینه تورهای داخلی اشاره کرد .

پرواز بیکـــران خدماتی را نیز برای مخاطبان خود انجام می دهد که مهمترین آنها صدور کارت عضویت می باشد که با آن علاوه بر استفاده از تخفیف ویژه سفرهای پرواز بیکــران ، اعضاء همچنین می توانند از تخفیفهای مراکز طرف قرارداد پرواز بیکـــران استفاده کنند که هر روز نیز به تعداد این مراکز اضافه خواهد شد .

در آخر ذکر این نکته قابل توجه است که پرواز بیکـــران ، آمادگی کامل خود را جهت همکاری در زمینه های مختلف مذکور اعلام می نماید .

امید است که با ارتباط و تعاملات بیشتر با مخاطبان و با افزایش تواناییها و پتانسیلها بتوانیم کیفیت و کمیت خدمات خود را به ایشان افزایش دهیم . 

 

 

خدمات
عضویت
----------------------------------------------
بیمه مسافرتی
----------------------------------------------
سیستم پیامک
پیوندهای مرتبط